Larssen rent a car

Jesteśmy nową firmą związana z wynajmem aut osobowych i busów jednak nasze doświadczenie w branży pozwala zapewnić Państwu profesjonalną obsługę.

Nasza siedziba, wraz z zapleczem technicznym, zlokalizowana jest w Bolesławcu (woj. dolnośląskie), dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu obsługę w bliskiej odległości od granicy z Czechami oraz Niemcami oraz autostrady A4. Pomożemy Ci dobrać optymalny samochód do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pomagamy w każdej sytuacji.

Nasza wypożyczalnia zapewnia Państwu gamę pojazdów – samochodów osobowych oraz busów. Wszystkie pojazdy są w doskonałym stanie technicznym oraz posiadają pełen pakiet ubezpieczeń. Dbamy o to aby każdy nasz Klient otrzymał auto perfekcyjnie przygotowane nawet do najdłuższych podróży.

Wypożyczalnia wynajmuje samochody osobowe oraz busy, a także świadczy profesjonalne usługi w zakresie wynajmu aut z oc sprawcy. Oferujemy wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy jak też wynajem długoterminowy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Tylko u nas masz pewność podróży sprawnym, czystym i zadbanym pojazdem, którym dotrzesz do celu i wrócisz bez przeszkód.

larssen_car